تایسیز پرواز پارسیان

هتل های معروف قبرس

هتل های  معروف قبرس:

هتل گلدن نیکوزیا قبرس  :

این هتل 5 ستاره که از هتل های معروف قبرس می باشد  در فاصله ی 22 کیلومتری از فرودگاه ارجان و درشهر لف کوشا قرار گرفته است .دارای 139 اتاق و ساحل پلاژهای اختصاصی می باشد.ازامکانات این هتل می توان به استخر سرپوشیده ،اینترنت،ماساژ ،اینترنت و .... اشارهکرد.

هتل مالپاس قبرس :

این هتل 5 ستاره در فاصله ی 10 کیلومتری از مرکز شهر و تافرودگاه 22 کیلومتر فاصله دارد .از امکانات این هتل می توان به اینترنت،رستوران ،،استخر روباز و .... اشاره کرد.

هتل گریسین بی قبرس:

این هتل 5 ستاره در آیاناپا قرار گرفته است .پارک ملی کاپهگرسو 5 کیلومتر از این هتل فاصله دارد و امکانات آن شامل تلویزیون ،خدمات ماساژ،اینترنت و ..... می باشد

هتل کایا آرتمیس قبرس :

این هتل 5 ستاره در منطقه ی توریستی بافرا قرار گرفته استکه فاصله ی آن تا فرودگاه 75 کیلومتر می باشد .دارای رستوران های متنوعی است کههمه نوع غذا (چینی،ترکی ،ایتالیایی و....) را طبخ می کند.از هتل های معروف قبرس میباشد که 726 اتاق دارد و امکانات آن پارک آبی ،اینترنت،آمفی تئاتر،بیلیارد ،بولینگو.... می باشد .

هتل نوح آرک قبرس :

این هتل 5 ستاره در میان دریای مدیترانه قرا رگرفته است کهاز هتل های معروف قبرس  می باشد و فاصله ی آن تا فرودگاه 65 کیلومتر است.کارمندان آن به زبان های مختلفی از جمله ترکی،انگلیسی ،روسی و آلمانی صحبت می کنند .امکانات این هتل شامل اینترنت،مینی بار،تلویزیون و .... می باشد.

هتل اسکار قبرس :

این هتل 4 ستاره در یک کیلومتری مرکز گیرنه و در 35کیلومتری فرودگاه ساخته شده است دارای 152 اتاق می باشد که 102 اتاق آن چشم انداز یرو به دریا دارند و شامل امکاناتی مانند آمفی تئاتر ،جکوزی،اینترنت،استخر و ... میباشد .

هتل لاپتوس ریزورت قبرس :

این هتل 4 ستاره در منطقه ی گیرنه و در فاصله ی 45 کیلومتری از فرودگاه قرار گرفته است دارای 212 اتاق می باشد و امکانات آن شامل پلاژخصوصی،استخر ،اینترنت ، و .... می باشد .

هتل اسکار ریزورت قبرس :

این هتل 4 ستاره تا مرکز شهر گیرنه 1.5 کیلومتر فاصله داردو دارای 254 اتاق لوکس و مبله می باشد .امکانات هتل شامل استخر ،بیلیارد ،اینترنت،باشگاه بدنسازی و ..... می باشد .

هتل لیپتوس قبرس:

این هتل 4 ستاره در فاصله ی 14 کیلومتری گیرنه قرار دارد که دارای اتاق های بزرگ و مجهز به بالکن می باشد .این هتل به علت دسترسی به یک ساحل خصوصی مدیترانه ای و یک پارک آبی بزرگ و سالن ورزشی از هتل ها ی معروف قبرس  است .امکانات این هتل شامل ،اینترنت ،پارک آبی،باشگاه بدنسازی و.... می باشد.

هتل وونی پلاس قبرس  :

این هتل 4 ستاره در 87 کیلومتری فرودگاه قرار گرفته است که دارای 18 اتاق لوکس ،ساحل خصوصی و اینترنت رایگان میباشد.از امکانات این هتل می توان به استخر رو باز ،رستوران ،گاو صندوق ، و..... اشاره کرد